Drivrem 1199J5EL till Electrolux tvättmaskin
Din Electrolux tvättmaskin är utrustad med en drivrem 1199J5EL. Det är en 1199 mm gummirem med 5 spår som gör att karet kan vridas. Den säljs till bästa pris och levereras inom 24 timmar.
Kontrollera att din enhet är kompatibel
Populär produkt! 271 har kollat på denna produkt de senaste 24 timmarna.
Kompatibla
reservdelar
★★★★★ ★★★★★
12 Omdömen
I lager: 6
-36%
Originalreservdelar
★★★★★ ★★★★★
30 Omdömen
I lager: 20
Lägg i varukorgen
Leverans samma dag
Returer och kostnadsfria byten inom 15 dagar efter ditt köp
Specifikationer
Reservdel : flerspårsrem 1199J5EL
Elastisk drivrem : ja
Längd : 1199 mm
Remprofil : J
Antal tänder : 5
Passar i : tvättmaskin / frontmatad tvättmaskin
Kompatibel med följande märken : Electrolux
Vikt : 40 g
* Med reservation för tekniska ändringar. Vi tar inget ansvar för att informationen är korrekt.
Beskrivning
  • tvättmaskin gör gnidningsljud, gnisslar eller visslar under drift;
  • tvättmaskin luktar varmt eller går sönder på grund av överhettning.
Vanliga frågor
Hur reparerar du din apparat? Experter hjälper dig...
Kompatibla modeller
Electrolux
Hitta typskylten - Vi hjälper - klicka här
Delvis lista över 30 kompatibla enheter
Varumärke
Modell
Kompatibilitet
Electrolux
EWB 126210 W